Bejelentkezés / Regisztráció

Üdv, Vendég
Felhasználónév Jelszó: Emlékezz rám

KÉPES VAGYOK
(1 olvasó:) (1) Vendég
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: KÉPES VAGYOK

KÉPES VAGYOK 2012 márc. 04 20:26 #1

• Kinga Kremer
  • Fresh Boarder

Állítólag a változás a legnehezebb az életben.

Sokan az ismeretlentől való félelem miatt, sokan kényelemből nem változtatnak életükön vagy saját magukon, még akkor is, ha látják, a változás szükséges lenne.

Minden nagy lépés megtételéhez jól jön a segítség, a támogatás az úton.

A KÉPES VAGYOK csapata ezt a segítő kezet és a tökéletes végeredményhez elengedhetetlen szakértelmet nyújtja Neked.

A külső nem minden, de a külsőd is Te vagy, és hatással van Rád az, hogy mások milyennek látnak és Te milyennek látod Önmagad.

Külsőd szakértőkkel való átformálásával tudjuk elérni a leglátványosabb eredményt és tapasztalataink szerint ez a leggyorsabb és az egyik leghatásosabb eszköz önbizalom növeléséhez.

A külső azonban nem minden és hosszú távon önmagában kevés, ezért mi sem állunk itt meg.

A tartós önbizalom, magabiztosság, határozott fellépés, megnyerő stílus eléréséhez Ungvári Csabát szoktuk segítségül hívni, akinek közreműködése elengedhetetlen a tökéletes összképhez.

A Csabával történő beszélgetések, foglalkozások után észrevettük, hogy ügyfeleink arca megszépült, megfiatalodott, kisimult. És ezekhez az apró csodákhoz nem kellett se több száz ezer forint, se plasztikai sebész, se photoshop, se csodagyógyszer...

A teljes átalakulás belül kezdődik, és kívül ér véget. Mi sok esetben fordított sorrendet alkalmazunk. Az is működik. A lényeg, hogy mindkettőre szükség van.

Itt találtok meg minket: www.kepesvagyok.com
Csatolmányok:
Utolsó Szerkesztés: 2012 márc. 05 11:40 Beküldte ucsaba.

Válasz: KÉPES VAGYOK 2012 márc. 05 18:34 #2

• timcsi
  • Fresh Boarder
Elképesztőek a képek...őket mind ti alakítottátok át?
Már régóta érdekel a családállítás és egy ilyen átalakításon való részvétel is. Hol lehet jelentkezni? Mennyibe kerül? Köszönöm
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Krémer Kinga

Válasz: KÉPES VAGYOK 2012 márc. 05 18:38 #3

• Kinga Kremer
  • Fresh Boarder
Kedves Timcsi!
A családállítás nagyon jó dolog, én magam is sűrűn megfordulok Csabánál, az ember ebben a tisztulási folyamatban mindig felismer egy újabb "defektet", szokást, bmit, amit szívesen megváltoztatna magán, vagy örökre elfelejtene...
Állításra Csabánál a fenti elérhetőségén tudsz.
Átalakításra pedig nálam: Krémer Kinga, 30/82 92 770
Ugyanitt szívesen válaszolok persze bmilyen kérdésre is.
A weboldalon informálódhatsz a különféle csomagjainkról, akciókról, árakról: www.kepesvagyok.com, illetve a fbook oldalunkon is: www.facebook.com/kepesvagyok
Remélem segítettem.
ui.: igen, a fenti hölgyek nálunk alakultak át
Köszönöm
Kinga
Utolsó Szerkesztés: 2012 márc. 05 18:39 Beküldte Krémer Kinga.

Válasz: KÉPES VAGYOK 2012 márc. 12 10:04 #4

• Olgicska
Azt szeretném megkérdezni, hogy egy ilyen átalakítás mennyi időt jelent. Szóval hány nap, vagy hány óra, nem tudom, hogy hogyan kell egy ilyen folyamatot elképzelni.

Válasz: KÉPES VAGYOK 2012 márc. 15 18:17 #5

• Kinga Kremer
  • Fresh Boarder
Kedves Olgicska
3 csomagunk van Hölgyek számára, amiről részletet, árat és fotót itt találsz: www.kepesvagyok.com/#/holgyeknek/4552382211
Legnépszerűbb csomagunk a TALPIG NŐ csomag pl egy teljes napot jelent, amikor egy egész stáb csak Veled foglalkozik (kb reggel 9től este 6ig) de természetesen iktatunk be ebédszünetet is
Itt nem csak átalakítunk de meg is tanítunk, hogyan sminkeld Magad és hogyan öltözködj...
Vannak persze ennél rövidebb programjaink is (pl INSTANT NŐ) ami kb 3-4 órát vesz igénybe.
Kérlek tájékozódj a további részletekről a fenti linken, vagy csörögj rám és kitaláljuk Neked mi lenne az optimális megoldás
köszönöm
Kinga 30/8292770
  • Oldal:
  • 1
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.29 másodperc